7مصدوم در سقوط دو خودرو به دره در جاده ترکمن ده +تصاویر

۷ نفر در حادثه سقوط دو دستگاه خودروسواری در دره ای واقع در جاده ترکمن ده در شرق تهران مصدوم شدند.
185 (6)
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه توسط رانندگان خودرو های عبوری ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۹ وگروه امداد ونجات۱۱ به مسیر سرخه حصار، جاده شهرک زیتون ترکمن ده رهسپار شدند.
185 (2)
به گفته علی جعفری افسر آماده منطقه ۶ آتش نشانی تهران، در این حادثه رانندگی دو دستگاه خودرو به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کرده و به عمق دره ترکمن ده سقوط کردند.
185 (1)
وی اضافه کرد: براثر این حادثه ۷ نفر از سرنشینان که همگی پسران ۱۸ ساله بودند درداخل اتاقک های این دو خودرو مجروح و گرفتار شدند.
جعفری با اشاره به صعب العبور بودن مسیر دسترسی به مصدومین در عمق دره، تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله همزمان با ایمن سازی محل حادثه، به یاری مجروحین شتافتند و همه آنان را با استفاده از تجهیزات نجات از عمق ۲۵ متری دره به سطح جاده انتقال دادند که سه نفر از سرنشینان باتوجه به وخامت حال شان، به سرعت توسط امداد هوائی به بیمارستان منتقل شدند.
185 (3)
این افسر آماده آتش نشانی درادامه اظهار داشت: چهار مصدوم دیگراین حادثه تحویل عوامل اورژانس شدندتا به مراکز درمانی انتقال یابند.
گفتنی است، علت بروز این تصادف هم اکنون از طرف پلیس راهور در دست بررسی است.
185 (5)
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *