جزئیات تیراندازی مرگبار در پارکینگ بیمارستان عرفان+ عکس

 مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ تیراندازی مشکوک و مصدوم شدن زن ومرگ  مرد جوان در داخل پارکینگ بیمارستان عرفان را تایید کرد و گفت: در حال حاضر پرونده در اختیار مقام قضایی است.

 photo_2016-04-26_11-50-24

ساعت ۱۹ شب گذشته ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس ویژه قتل از تیراندازی خونین درپارکینگ بیمارستان عرفان خبر دادند.

با اعلام این خبر بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری در محل ادثه حاضر شده و تحقیق درباره ماجرا را آغاز کردند . بررسی های اولیه نشان می‌داد دقایقی قبل مرد ۳۵ ساله به نام رضا با مراجعه به مقابل بیمارستان عرفان در تماس با همسرش که از کارمندان بخش اتاق عمل بیمارستان بود درخواست می کند تا به پارکینگ بیاید.

ساعت ۱۹ با تعطیلی شیفت کاری بیمارستان، مرد جوان به همراه همسرش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره می شوند. اما قبل از حرکت خودروی سواری مرد جوان با استفاده از یک فقره اسلحه کمری اقدام به شلیک دو گلوله به سمت همسرش کرده و بعد از مجروح کردن زن جوان با استفاده از همان اسلحه به سمت سر خودش شلیک می کند.

بنابراین گزارش با توجه به سر و صدای ایجاد شده به دلیل شلیک گلوله بلافاصله نگهیان بیمارستان در محل حادثه حاضر شده و ضمن اعلام خبر وقوع حادثه به پلیس هر رو مصدوم سریعا به بیمارستان منتقل می شوند. که سطح هوشیاری آنها بسیار پایین و حالشان بسیار وخیم گزارش شده است.

یکی از همکاران زن جوان گفت: فاطمه از چندی قبل با همسرش اختلاف داشت و همیشه با یکدیگر درگیر بودند. زن و شوهر جوان ساکن ملارد هستند و یک دختر بچه ۸ ساله دارند که با توجه به شاغل بودن زن جوان و درگیری طولانی مدت در خانه مادر بزرگش زندگی می کند. با مشخص شدن این موضوع بازپرس جنائی دستور تحقیقات بیشتر را صادر کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی با اعلام اینکه در تماس بازپرس کشیک قتل پایتخت تیم مجرب بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی تهران در محل حادثه حاضر شده و تحقیقات پلیسی را انجم داده است اعلام کرد. در حال حاضر با توجه به وخیم بودن حال هر دو مصدوم ماجرای تیراندازی پرونده این حادثه در اختیار مقام قضایی است و در صورت ارجاع پرونده به اداره آگاهی تحقیقات پلیسی درباره این ماجرا آغاز خواهد شد.

مردی با شلیک دو گلوله به همسرش و یک گلوله به خودش ، تراژدی جنایی را در پارکینگ روبروی بیمارستان عرفان تهران به راه انداخت.

همسر این مرد که از پرسنل اتاق عمل بیمارستان عرفان است، ساعت ۱۹ شب امروز – دوشنبه – پس از پایان شیفت کاری اش با شوهرش که به بیمارستان آمده بود به سمت پارکینگ می روند تا سوار خودروی سواری زن که یک سمند نقره ای است، شوند.

راز شلیک در پارکینگ بیمارستان عرفان تهران+عکس

تحقیقات پلیس نشان می دهد که زن پشت فرمان می نشیند و شوهرش وقتی سمت دیگر می نشیند ناگهان یک اسلحه کمری کوچک از زیر لباسش خارج می کند و در حالی که زن فریاد می زد و درخواست کمک می کرد تا مانع شوهرش شود، مرد دو گلوله به سر همسرش و سپس یک گلوله هم به سر خودش شلیک می کند.

راز شلیک در پارکینگ بیمارستان عرفان تهران+عکس

نگهبان بیمارستان با فریادهای زن و صدای شلیک گلوله ها سریعا خود را به خودرو می رساند و با کمک گرفتن از پرسنل دیگر بیمارستان زن و شوهر غرق در خون را به داخل بیمارستان انتقال می دهند و هر دو سریعا تحت درمان قرار می گیرند.

پس از انتقال زن وشوهر به بیمارستان، موضوع به پلیس اطلاع داده می شود و ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب تهران بلافاصله موضوع را به احمد بیگی بازپرس کشیک جنایی اطلاع می دهند.

نگهبان بیمارستان پس از حضور ماموران و بازپرس  شعبه هفتم جنایی تهران می گوید: وقتی صدای فریاد های همکارمان و بعد صدای شلیک ۳ گلوله را شنیدم به سمت ماشین رفتم. وقتی رسیدم و داخل ماشین را نگاه کردم زن وشوهر غرق در خون بودند و اسلحه در دست مرد بود.

راز شلیک در پارکینگ بیمارستان عرفان تهران+عکس

تحقیقات پلیس نشان داد که زن ۳۲ ساله  و  شوهرش تحت درمان پزشکی ویژه قرار دارند و پزشکان اعلام کرده اند که هر دو با سطح هوشیاری پایین تحت جراحی هستند.

همکاران این زن در بیمارستان از این واقعه شوکه شده اند و مدام از تنها فرزند ۸ ساله این خانواده و سرنوشتی که برایش رقم خورده است ابراز تاسف می کردند.

منبع: مشرق

 

رئیس بیمارستان عرفان با تائید مرگ مغزی زوج جوان از جزئیات حادثه شب گذشته خبر داد.

فنایی اظهار داشت :گویا همسر وی که تقریبا از هم جدا شده بودند، در ماشین منتظر بوده و پس از ورود به ماشین همه چیز ظاهرا آرام به نظر می رسد؛ تا اینکه ضارب پس از کمی درگیری  یک تیر به شقیقه وی شلیک و تیر دیگر را نیز فورا به سر خود می زند که بواسطه شنیدن صدای شلیک و اعزام نیروی اورژانس به پارکینگ و انتقال سریع به اتاق عمل، این زوج تحت جراحی قرار می گیرند .
وی با اظهار تاسف از مرگ مغزی این پرسنل گفت: شب گذشته پس از انجام جراحی اورژانس برای خروج گلوله ها که دقیقا به وسط مغز این  زوج جوان اصابت کرده، متاسفانه تنها توانستند ضربان و نبض این زوج را حفظ کنند و تلاش های تیم ویژه جراحی برای نجات جان این زوج بی نتیجه ماند و هم اکنون مرگ مغزی  تائید شده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

سید رضا فنایی مدیر عامل و رئیس بیمارستان عرفان   با اشاره به اینکه حادثه در پارکینگ خارج از ساختمان مرکزی بیمارستان اتفاق افتاد، افزود: این اتفاق هیچ ارتباطی با مسائل داخلی  بیمارستان ندارد و مربوط به مسائل شخصی منشی خانم بخش آندوسکوپی بیمارستان است، که به دلیل اختلاف با همسرش، شب گذشته پس از پایان شیفت کاری، در پارکینگ با همسر خود درگیر میشود.

جدیدترین جزئیات حادثه تیراندازی در سعادت‌آباد

مسئول روابط عمومی بیمارستان عرفان می گوید:
?در تیراندازی شب گذشته یکی از پرسنل بیمارستان که در بخش اتاق عمل فعالیت داشت از بیمارستان خارج و با همسر خود درگیر شد.
?در اثر حادثه تیراندازی پرسنل زن بیمارستان دچار مرگ مغزی شد و پس از آن نیز همسرش به خود شلیک کرده و وی نیز دچار مرگ مغزی شد.
?صبح امروز مرد حادثه‌دیده در اثر شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد و پرسنل زن بیمارستان نیز هنوز دارای علائم حیاتی با دستگاه است ولی مرگ مغزی وی محرز شده است

اعضای بدن زنی که در تیراندازی بیمارستان عرفان از سوی همسرش مورد اصابت گلوله قرار گرفته و دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا می‌شود.

روزنامه اعتماد: اعضای بدن زنی که در تیراندازی بیمارستان عرفان از سوی همسرش مورد اصابت گلوله قرار گرفته و دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا می‌شود.

به گفته قاضی احمدبیگی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی، همسر این مرد دچار مرگ مغزی شده و اقدامات لازم برای اهدای اعضای زن به بیماران نیازمند در حال انجام است. همچنین همسر این زن در همان ساعت‌های اولیه بعد از شلیک گلوله به دست خودش درگذشت. گلوله‌ها دقیقا به وسط مغز سر این زوج جوان شلیک شده بود و پزشکان تنها توانستند ضربان نبض و قلب زن جوان را حفظ کنند.

این حادثه تیراندازی در ساعت ٧ بعدازظهر روز دوشنبه هفته گذشته اتفاق افتاد. آن هم وقتی که زن و شوهر بعد از چند ماه مداوم اختلاف و درگیری تصمیم جدی بر جدایی گرفته بودند. زن که منشی بخش آندوسکوپی بیمارستان عرفان بود از محل کارش خارج شد تا همراه با شوهرش که در ماشین منتظرش نشسته بود به خانه بروند. اما مرد با کلت کمری در انتظار زن نشسته بود تا با شلیک گلوله هم خودش را بکشد و هم همسری که مدت‌ها با او دچار درگیری شده بود. دلیل اختلاف این خودکشی و همسرکشی را کسی نمی‌داند چون هیچ یک از آنها مجالی برای صحبت کردن درباره این حادثه را پیدا نکردند. زن وارد پارکینگ شد و با دیدن همسرش که در صندلی کنار راننده نشسته بود خواست که سوار ماشین شود و به قصد رفتن آن را روشن کند.

اما همین که در ماشین را باز کرد و روی صندلی نشست مرد یک کلت کمری از داخل کیفش بیرون آورد و دو گلوله به مغزش شلیک کرد. مرد با همان کلت کمری که در دستش بود دو گلوله به سر خودش هم شلیک کرد. گلوله‌ها راه مغز زن و شوهر را نشانه گرفتند و هر دو بعد از چند ثانیه بیهوش روی صندلی‌های ماشین سمند افتادند.

نگهبان بیمارستان که درکابین نگهبانی‌اش نشسته بود این صدای مهیب را شنید و به هوای اینکه صدای ترقه است توجه چندانی نکرد اما وقتی صدای جیغ زن را شنید مشکوک‌ شد و به سمت پارکینگ رفت. پس از آن صدای دو شلیک گلوله دیگر شنیده شد که این‌بار نه‌تنها نگهبان بلکه شاهدان و پرسنل دیگر بیمارستان به سمت خودروی سمند رفتند و زن و مرد خون‌آلود را دیدند و موضوع را به پلیس خبر دادند.

لحظاتی بعد ماموران کلانتری١٣۴ شهرک غرب به همراه قاضی احمدبیگی کشیک جنایی پایتخت در محل تیراندازی حاضر شدند. پوکه‌های اسلحه در خودرو کشف شد و زن و مرد جوان فورا به بیمارستان عرفان منتقل شدند و تحت مداوا قرار گرفتند. از سوی دیگر، کارآگاهان در بازرسی از خودرو، یک کیف دستی پیدا کردند که متعلق به مرد جوان بود. داخل کیف، چهار قرص برنج کشف شد که تیم تحقیق احتمال داد که مرد جوان با تهیه قرص برنج قصد خودکشی داشته، اما گویا پیش از آن و با تهیه اسلحه تصمیم دیگری گرفته است. در ادامه تحقیقات مشخص شد که این زن و شوهر دخترعمو و پسرعمو بودند و با وجود داشتن یک دختر هشت‌ساله از مدتی قبل با یکدیگر دچار اختلاف شده‌اند اما هنوز انگیزه اصلی مرد از این اقدام هولناک مشخص نیست.

.

 

آخرین خبرها ی حوادث از ایران و جهان در کانال تلگرامی ایران حادثه

images

اینجا کلیک کنید تا از جدیدترین و موثق ترین اخبار باخبر شوید 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *