مرگ 4نفر در تصادف پراید و کمباین در محور قیدار – بیجار + عکس

تصادف کمباین با پراید ۴ کشته و۳ زخمی برجای گذاشت.

 photo_2016-07-05_15-18-32

مصطفی مرتضوی در گفت و گو با  میزان گفت: ساعت۵:۳۰ بامداد امروز تصادف میان یک دستگاه کمباین با پراید به تیم امداد جاده ای هلال احمر اعلام شد. بلافاصله تیم های امدادی به محل حادثه در کیلومتر ۳۰ جاده قیدار- بیجار (روبروی کارخانه گچ) اعزام شدند.photo_2016-07-05_18-26-57وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل شدت برخورد خودروی پراید به طور کامل تخریب شده بود.

به گفته سخنگوی سازمان امدادو نجات هلال احمر در این حادثه ۴ نفر کشته و۳ نفر نیز زخمی شده که به مراکز درمانی منتقل شدند.

همچنین سرهنگ داوود قاسمیان جانشین رئیس پلیس راه کشور در گفت و گو با میزان مقصر این حادثه را وسیله نقلیه کمیابن به علت تجاوز به چپ اعلام کرد.

تکمیلی ۲۲تیر

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: پسربچه مصدوم ناشی از تصادف پراید با کمباین پس از شش روز جدال با مرگ در نهایت جانش را از دست داد.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پسر بچه سه ساله که وضعیت وخیم داشت به منظور مداوا به بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده و سپس جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل شد.
وی اظهارکرد: از ۶ حادثه دیده این سانحه رانندگی که ساعت ۵ صبح روز سه شنبه /۱۵ تیر جاری/ در مسیر ارتباطی زنجان – خدابنده رخ داد چهار نفر (سه مرد و یک زن) در دم فوت کرده بودند و یکی از دو مصدوم نیز که دختربچه ای ۱۰ ساله بود تنها بازمانده این تصادف خونین و مرگبار شد.
وی افزود: در پی بی مبالاتی و سهل انگاری راننده کمباین و حرکت دادن وسیله نقلیه نامتعارف در جاده که طبق قوانین و مقررات ممنوع می باشد و همچنین به دلیل تجاوز به چپ در سر پیچ این صحنه دلخراش روی داد.
عوامل پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان پس از درخواست کمک، از پایگاه های دوتپه سفلی و زرین رود خدابنده با دو دستگاه خودرو نجات مجهز به تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام و عملیات رها سازی را برای بیرون کشیدن اجساد انجام دادند.
نجاتگران برای رهاسازی اجساد گیر کرده در میان آهن پاره ها به صورت بی وقفه کار کردند و پس از ۲/۵ ساعت تلاش موفق به رهاسازی شدند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *