انفجار عجیب گاز شهری در میرداماد

انفجار گاز شهری در یک باب مغازه و یک سالن بدنسازی در بلوار میرداماد، مصدومیت یک شهروند را در پی داشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۱۱ را ساعت ۷:۲۱ صبح امروز به خیابان میرداماد(مسیر شرق به غرب) بعد از خیابان آفریقا اعزام کرد.
به گفته احمد صفری معاون منطقه دو عملیات آتش نشانی تهران، پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد در یک باب مغازه به مساحت ۱۲ مترمربع انفجار خفیفی رخ داده و شعله های کوچک آتش از گوشه و کنار به بیرون زبانه می کشید.
وی افزود: بطور همزمان نیز انفجار خفیفی در طبقه منفی یک ساختمان مجاور با کاربری باشگاه بدنسازی به مساحت تقریبی ۳۰۰ متر مربع رخ داده بود که براثر این انفجار، دریچه های کانال کولر به بیرون پرتاب شده و قسمتی از سقف سالن نیز ریزش کرده بود.
صفری تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن، اقدام به قطع گاز و برق این ساختمانها کردند ولی همچنان شعله های آتش از درزهای دیوار و سطح پیاده رو به بیرون زبانه می کشید.
وی گفت: به منظور جلوگیری از وقوع حادثه های احتمالی، آتش نشانان درخواست حضور عوامل شرکت گاز را نمودند که پس از حضور ایشان و قطع مسیر اصلی انشعاب گاز شمال میرداماد و خاموش شدن شعله ها، آتش نشانان اقدام به ایمن سازی های ثانویه شامل جلوگیری از تردد خودروهای عبوری و کشیدن نوار هشدار دهنده خطر کردند.
گفتنی است؛ در محل حادثه مرد ۲۸ ساله ای نیز بر اثر این انفجار به صورت سطحی از ناحیه دست و صورت دچار آسیب دیدگی شده بود که اقدامات اولیه برای درمان وی انجام شد
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *