جزئیات قتل عام 2خانواده در اراک / تاکنون 5 نفر کشته و 4 نفر مصدوم شدند

تکمیلی

به گزارش رکنا، حسینی طاهری، دادستان اراک با اعلام اینکه قاتل The Murderer پس از وقوع جنایت Crime از محل حادثه Incident گریخته و تلاش ها برای  دستگیری او ادامه دارد، گفت: ریشه این حادثه به اختلاف قبلی میان این خانواده ها بر می گردد، بطوری که سال گذشته این فرد به اتهام ایراد صدمه بدنی عمدی در جریان یک نزاع دستگیر و روانه زندان Prison می‌شود.
دادستان اراک با اعلام اینکه در آن درگیری متاسفانه یک نفر به قتل Murder می رسد، گفت: عامل حادثه امروز، پس از آن درگیری به جرم Crime ایراد صدمه بدنی عمدی دستگیر و روانه زندان می شود و پس از یک سال، در تاریخ دوازدهم دی ماه امسال با قرار وثیقه دویست میلیون تومانی آزاد می شود.
وی افزود: بر اساس تحقیقات و اطلاعات اولیه، این شخص پس از آزادی، از سوی خانواده و بستگان به عنوان عامل ایجاد نابسامانی و مشکلات در خانواده مورد شماتت قرار می گیرد و فشار نیز از سوی خانواده مقتول درگیری سال گذشته به خانواده آن ها بوده که باید از شهر اراک کوچ کنند و بروند، مجموعه این فشارها و بگو مگو ها گویا موجب سکته پدر متهم و در نهایت وارد آمدن فشار روحی مضاعف بر روی متهم و در نتیجه حمله مسلحانه به خانواده های مرتبط و شاهد در حادثه سال قبل و کشته شدن شش نفر می شود.
بر اساس این گزارش و به نقل از دادستانی کل کشور، حسینی طاهری تاکید کرد: قاتل صبح امروز با یک اسلحه کلاشینکف ابتدا به سراغ خانواده ای می رود که در ماجرای سال قبل به عنوان شاهد با پلیس Police همکاری کرده و موجب دستگیری وی شده بودند. در آنجا با شلیک گلوله چهار نفر را به قتل می رساند و سپس به  سراغ خانواده ای می رود که در جریان نزاع سال قبل یک نفر از آن ها توسط فرد همراه او کشته شده بود. در آنجا نیز پدر و مادر آن خانواده را به قتل می رساند و در این میان دو نفر نیز مجروح می شوند.
به گفته دادستان اراک قاتل که فردی ۲۶ ساله بوده هم اکنون متواری است و تلاش ها برای دستگیری او ادامه دارد

 

یکی از عاملان قتل عام ۵ نفر در اراک دستگیر شد/نخستین گزارش پلیس +عکس

یکی از عاملان قتل عام 5 نفر در اراک دستگیر شد/نخستین گزارش پلیس +عکس

به گزارش رکنا، صبح امروز ۲ سناریوی تیراندازی مرگبار در اراک به ماموران پلیس Police مخابره شد و خیلی زود ماموران با حضور در صحنه هایجنایت Crime پی به کشته شدن ۵ تن و زخمی شدن ۴۴ نفر دیگر شدند.

بدین ترتیب تجسس های ویژه برای دستگیری عاملان این جنایت کلید زده شد و ماموران در گام نخست مشخص شد ۲ برادر عامل این تیراندازی مرگبار هستند.

کارآگاهان در این مرحله موفق شدند خودروی رها شده عاملان جنایت را در یکی از خیابان های اراک پیدا شد.

ماموران درگام بعدی با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند یکی از عاملان جنایت را در عملیات پلیسی دستگیر کنند.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که قاتل The Murderer یکی از مجرمان سابقه دار است که چندی پیش از زندان Prison آزاد شده و به کمک برادرش و با برنامه ریزی قبلی برای انتقام گیری دست به این قتل Murder عام زده اند.

سردار عزیزی

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان اراک با اعلام این خبر گفت:انگیزه قتل به قصد انتقام جویی و اختلافات قبلی قاتلان با ساکنان در خانه بوده و تحقیقات برای دستگیری دیگر قاتل فراری این جنایت هولناک ادامه دارد.

 

 قاتل سابقه دار با ورود به خانه دو خانواده در دو منطقه اراک آن ها را به رگبار بست.

 

به گزارش رکنا، در تیراندازی صبح امروز اراک، ضارب با ورود به دو خانه در دو منطقه مختلف شهر اراک اعضای دو خانواده را به رگبار بست.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد: قاتل The Murderer از متهمان سابقه دار بوده و با انگیزه انتقام جویی شخصی در ساعت های ۵:۴۵ و۶:۴۶ در خیابان انقلاب و خیابان سی متری کوی علی ابن ابیطالب دو خانواده را هدف قرار داده است.

تیراندازی خیابان انقلاب سه کشته و دو زخمی و تیراندازی خیابان سی متری دو کشته و دو زخمی برجای گذاشته است. حال یکی از مجروحان هم وخیم گزارش شده است.

عگس تزئینی است

تکمیلی

?قاتل فراری امروز پنج نفر از اعضای ۲ خانواده را در اراک به قتل رساند.
?این حادثه در ۲ مرحله ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه و ۶ و ۴۶ دقیقه در خیابان انقلاب و خیابان ۳۰ متری کوی علی ابن ابیطالب شهر اراک اتفاق افتاد.
?در تیراندازی خیابان انقلاب ۲ خانم و یک مرد و در تیراندازی ۳۰ متری نیز یک زن و یک مرد جان باختند که یکی از آنان از ماموران نیروی انتظامی استان مرکزی است.
?قاتل از متهمان سابقه دار و دارای هویت مشخص و متواری است و پارسال نیز یک نفر را کشته بود.
?معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی علت این حادثه را تسویه حساب شخصی دانست./دانشجو
______________________

⭕️ تکمیلی/

فرد قاتل یک محکوم به اعدام به جرم حمل مواد مخدر بوده است که صبح امروز به قصد انتقام جویی با حمله به یک منزل مسکونی دو نفر را که علیه او شهادت دادند را به ضرب گلوله می کشد.

او به سرعت به محله دیگری از شهر اراک رفته و همسر دوم و کودک خردسالش را نیز به قتل می رساند.

در جریان این حادثه عجیب یک مامور نیروی انتظامی به شهادت رسیده و ۴ نفر نیز زخمی می شوند که حال یکی از آنها وخیم است./فارس

_____________________

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *