کشتن برادر مقابل چشمان برادر/ قاتل کوی کارمندان مشهد به دام افتاد

یکی از اراذل معروف کوی کارمندان مشهد که طی درگیری با ضربات چاقو یک نفر را به قتل رسانده و فردی دیگری را نیز زخمی کرده بود، در اقدامی ضربتی توسط ضابطین قضایی شناسایی و دستگیر شد.

در حالی اقدامات پزشکی برای احیای این بیمار ادامه داشت که متاسفانه این مرد جوان به دلیل شدت جراحت و خونریزی شدید جان خود را از دست داد. با فوت مشکوک این مرد جوان، مراتب بلافاصله به بازپرس ویژه قتل عمد دادسرا اعلام و قاضی احمدی‌نژاد به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی موضوع در بیمارستان امام زمان(عج) حاضر شدند.

با حضور مقام قضایی در این مرکز درمانی و طی بررسی‌های اولیه مشخص شد که متوفی از ناحیه پشت مورد اصابت چندین ضربه چاقو قرار گرفته که به دلیل عمقی‌بودن ضربات و خونریزی شدید جان خود را از دست داده است.

تحقیقات این پرونده در حالی آغاز شد که کادر اورژانس بیمارستان امدادی از بستری شدن برادر متوفی که او هم به دلیل اصابت چندین ضربه چاقو به این مرکز درمانی منتقل شده بود‌، خبر دادند.

با اعلام این خبر پرونده ابعاد تازه‌تری به خود گرفت و بازپرس ویژه قتل دادسرا با احتمال اینکه برادر متوفی در این حادثه نقش داشته، راهی بیمارستان امدادی شد. فرد مصدوم که از نواحی دست و پا مورد اصابت چندین ضربه چاقو قرار گرفته بود، از راز این حادثه هولناک پرده برداشت و به مقام قضایی گفت: من و برادرم چند ماه پیش با یکی از اراذل و اوباش منطقه کوی کارمندان درگیر شدیم و بعد از آن این متهم سابقه‌دار مدام من و برادرم را تهدید می‌کرد. دعوای من و برادرم با این فرد شرور ادامه داشت تا اینکه روز حادثه در خیابان شهید رستمی۲ مجددا با او درگیر شدیم. متهم در‌حالی‌که یک قبضه چاقو در دست داشت، به سمت برادرم حمله کرد و چند ضربه به او زد. او به من هم که برای دفاع از برادرم به سمتشان رفته بودم، چند ضربه دیگر چاقو زد که روی زمین افتادم. متهم بعد از اینکه متوجه تماس مردم با پلیس شد بلافاصله از محل گریخت و بعد از آن نمی‌دانم چه شد.

پس از این اظهارات دستور شناسایی متهم فراری صادر و تیمی از ماموران تجسس کلانتری مصلی با هدایت سرگرد ملکی، مسئول رسیدگی به این پرونده شدند. تیم تحقیقاتی این پرونده با انجام ردزنی‌های میدانی قاتل را که یکی از افراد شرور معروف و سابقه‌دار منطقه کوی کارمندان است، شناسایی کردند.

ساعت ۱۳:۳۰ظهر سه‌شنبه را نشان می‌داد که ماموران کلانتری متهم را در مخفیگاهش در‌حالی‌که ساک خود را بسته و قصد خارج‌شدن از شهر مشهد را داشت، دستگیر کردند. این شرور سابقه‌دار پس از دستگیری به کلانتری انتقال یافت و مراتب به مقام قضایی اعلام شد.

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در بیان جزئیات این حادثه به خبرنگار ما گفت: مقتول به همراه برادرش ظهر امروز در خیابان شهید رستمی با متهم درگیر شده‌اند که این شرور سابقه‌دار با چهار ضربه چاقو به پشت مقتول زده و سپس با چند ضربه دیگر برادر قربانی این حادثه را از ناحیه دست و پا زخمی می‌کند.

قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد افزود: این متهم ۲۲ساله، سابقه‌های کیفری متعدد داشته و چند ماه پیش در یک درگیری با حمله به مامور پلیس او را زخمی کرده است.

وی تصریح کرد: جسد قربانی این حادثه برای بررسی دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات پلیس برای کشف دیگر جرائم احتمالی از متهم اصلی این پرونده ادامه دارد.

 

به گزارش شهرآرا، ظهر امروز بدن نیمه‌جان مردی جوان در‌حالی‌که خون زیادی از او رفته بود، توسط اورژانس به بیمارستان امام زمان(عج) مشهد انتقال داده شد و مورد معاینات پزشکی قرار گرفت.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *