2 تصادف و 2کشته صبح امروز در جاده های قزوین + تصاویر

در ۲ حادثه تصادف صبح امروز در استان قزوین ۲ نفر جان خودرا از دست دادند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قزوین با اعلام ای ن خبر به ایران حادثه گفت: ساعت ۱۱:۵۸ صبح امروز دوشنبه در محور قدیم قزوین رشت یک مورد تصادف مابین خودروی سواری پراید و تریلی به مرکز پیام ۱۱۵ اورژانس کوهین اعلام و به سرعت آمبولانس پایکاه اورژانس طرازان به محل حادثه اعزام شد.

با رسیدن تکنیسینهای اورژانس به محل حادثه بعد از ملاعلی و بررسی صحنه حادثه مشخص شد در تصادف رخ داده راننده (مرد ) در اثر شدت صدمات جان باخته است و سرنشین (خانم ۵۰ ساله) بعد از انجام  اقدامات درمانی به ببیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شد.

احمد قاسمی در ادامه از حادثه مرگبار دیگری خبر داد و گفت: ساعت ۱۱:۰۱ صبح امروز نیز یک مورد حادثه تصادف در آزادراه قزوین – زنجان به این مرکز اعلام شد و آمبولانس پایگاه صفا به محل حادثه اعزام شد.

قاسمی افزود :در این حادثه به دنبال برخورد خودروهای نیسان و پرشیا در لاین شمالی این آزادراه، ۱۰ کیلومتر بعد از عوارضی به سمت زنجان، خودروهای آسیب دیده در محل حادثه زمین گیر شدند.به دنبال این حادثه و ورود یک دستگاه ایسوزو به صحنه حادثه و عدم توجه به جلوی راننده تصادف شدیدی رخ داد. این تصادف باعث مرگ راننده ایسوزو و مصدومیت شاگرد وی شده بود که با حضور نجاتگران هلال احمر و رهاسازی ایمن، مصدوم حادثه به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.

عکس : وحید رشوند

تکمیلی

رئیس پلیس راه استان گفت: در سانحه نخست سه دستگاه خودروی پژو پارس، وانت نیسان و کامیونت ایسوزو در محور قزوین – زنجان نرسیده به شیداصفهان با هم برخورد کردند که بر اثر این حادثه راننده کامیونت ایسوزوبه علت شدت جراحات در دم فوت کرد.

سرهنگ نصرالله بیگلری، بی احتیاطی رانندگان خودروهای پژو پارس و کامیونت ایسوز   را سبب برخورد با خودروی وانت نیسان  اعلام کرد .

وی افزود: در سانحه ای دیگر یک دستگاه تریلی با پراید در جاده قدیم قزوین – رشت برخورد کردند که در این حادثه راننده پراید در دم فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان، بی احتیاطی راننده پراید را به علت تخطی از سرعت مطمئنه سر پیچ بیان کرد .

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *