تصادف مرگبار پرشیا و تریلر در شهر بابک / حوادث دیروز محورهای کرمان

برخورد پژو پارس با تریلی به مرگ راننده خودروی سواری منجر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان ، این حادثه در ساعت ۱۴:۳۹در کیلومتر ۶۰ محور شهربابک – انار رخ داد و تیم ست نجات پایگاه جوزم برای  امدادرسانی به صحنه حادثه اعزام شد.

بعد از انجام رهاسازی متوفی تحویل عوامل انتظامی شد.

به گزارش این روابط عمومی از حوادث دیگرروز گذشته  میتوان به حادثه تصادف مابین ۲ دستگاه سواری پراید و یک سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۰ محور زرند – کرمان اشاره کرد که ۵مصدوم برجای گذاشت.

۲مصدوم این حادثه درون خودروهای تصادفی گرفتار شده بودند که توسط ست نجات پایگاه مرکزی رند رهاسازی و سپس ۵مصدوم به بیمارستانهای کرمان و زرند انتقال داده شدند.
این تصادف در ساعت: ۱۸:۵۱ رخ داد.

ساعت ۱۹:۱۰ هم به علت لغزندگی زیاد در محور بم کرمان حادثه واژگونی چندین دستگاه سواری اتفاق افتاد که این حادثه هم ۴ مصدوم برجای گذاشت.امدادگران پایگاه ابارق به کمک مصدومان این حادثه شتافته و با کمک تیم اوورژانس آنهارا به مراکز درمانی انتقال دادند.

همزمان با این حادثه واژگونی آمبولانس اورژانس۱۱۵ نیز در کیلومتر ۲۰ محور بم – کرمان رخ داد که ۲ تکنیسین اورژانس دچار آسیبهای سطحی شده و توسط تیم امدادگران پایگاه دهبکری درمان سرپایی شدند.

شب گذشته در محورهای رفسنجان – سیرجان (سرچشمه) ومحور رفسنجان-شهربابک(گدار راویز) و کرمان – شهداد تعداد زیادی از هم استانی ها دچار برف و کولاک شده و توسط امدادگران استان خودروهای آنها رهاسازی و ۱۵۴ نفر هم در پایگاهها اسکان داده شدند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *