7کشته حاصل تصادف دلخراش در جاده بابل – بابلسر/ مرگ کشتی گیر جوان + تصاویر

تصادف امشب نیسان و پراید در بابلسر ۶ کشته و ۲ مصدوم بدحال برجای گذاشت.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان مازندران با اعلام این خبر به ایران حادثه گفت: ساعت ۱۸:۱۳ شامگاه امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن خبر وقوع تصادف شدید بین خودروی نیسان و پراید در جاده فرعی بابل به بابلسر ،منطقه سپاه دانش روبروی امام زاده حسن به مرکز ارتباطات اورژانس استان مازندران اعلام شد.

بلافاصله آمبولانسهای پایگاههای اورژانس میربازار،بابلسر۱، فریدونکنار،امیرکلا و هلال احمر بابلسر به محل حادثه اعزام شدند.

ذکریا اشکپور در ادامه از مرگ ۶نفر در این سانحه دلخراش خبر داد و گفت: گزارشها حاکی از جان باختن ۶ نفر در صحنه حادثه بود.و دو نفر به بیمارستان امام خمینی فریدونکنار منتقل شدند.

تیمهای اورژانس در راه انتقال دو مصدوم به‌ بیمارستان اقدام به احیای مصدومین نمودند و و گزارشها حکایت از وخامت حال این دو نفر دارد.لازم به ذکر است که مصدومین جوان بودند.

پفتنی است هر کدام از خودروهای حادثه دیده ۴ سرنشین داشته است.

علت حادثه توسط کارشناسان راهور در دست بررسی است.

تکمیلی:

به گزاراش ایران حادثه از مازندران

بنا به اعلام سخنگوی مرکز دیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مزندران ،متأسفانه از ۲ مصدوم انتقالی این حادثه در بیمارستان امام خمینی فریدون کنار یکی از آنها شب گذشته جان خودرا از دست داد و مصدوم دوم با سطح هوشیاری بسیار پایین در بخش ICU بستری است.

تکمیلی

?مرگ تلخ ملی پوش کشتی در حادثه رانندگی

رکنا نوشت:محمدنقی باباجانی کشتی گیر ملی پوش اهل روستای کونر بخش رودبست شهرستان بابلسر در یک حادثه تلخ رانندگی درگذشت.

این نوجوان ۱۵ ساله که با قهرمانی در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان کشور، عضو تیم ملی شده بود،شب گذشته در حالی که به همراه پدر ۴۲ ساله اش مهدی باباجانی در نیسان بودند در تصادفی خونین با پراید در جاده فرعی هادی شهر به بابل در منطقه سپاه دانش و روبروی امامزاده جان به جان آفرین تقدیم کرد.

به گزارش کانال مهدی رستم پور، یک شب قبل از مرگ قهرمان نوجوان، از او هنگام مسابقات لوچو، به دلیل راهیابی به تیم ملی نوجوانان تجلیل شده بود.

محمد نقی باباجانی

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *