دستگیری شرور معروف کرمانشاه/شلیک به مردم با کلاشینکف!+عکس

دستگیری شرور کرمانشاه

سرویس اجتماعی – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: دستگاه قضایی با انتشار تصویر یکی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار استان، از مردم خواسته است در صورت شکایت از وی، با پلیس امنیت عمومی تماس بگیرند.

به گزارش گروه اجتماعی فانوس، سرهنگ محمدرضا آمویی در گفت و گو با خبرنگار فانوس در کرمانشاه اظهار داشت: چندی پیش یکی از اراذل و اوباش معروف کرمانشاه که با انتشار کلیپ‎هایی از قدرت نمایی خود با تیراندازی در بین شهروندان، احساس ناامنی ایجاد کرده بود، با وجود داشتن مخفیگاه‌های متعدد در استان‌های تهران و خوزستان و شهرستان‌های کرج، ملارد، شهریار، شهر قدس و دزفول دستگیر شد.

وی افزود: میلاد جامه شورانی ۲۳ ساله، در تاریخ‌های بیست و نهم تیر، هفتم تیر و  پانزدهم مرداد امسال در خیابان جم خانه، در بیست و چهارم مرداد در آریا شهر و در سی و یکم مرداد  در خیابان جلیلی کرمانشاه اقدام به تیراندازی با سلاح جنگی کلاشینکف و اخلال در نظم عمومی کرده بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: این مجرم که پیش از این نیز چندین بار به جرم سرقت دستگیر شده بود، در شهریور سال جاری نیز با انتشار فیلمی در فضای مجازی با محتوای ایجاد رعب و وحشت از طریق تیراندازی در بین مردم و سپس در دوم دی ماه امسال در تپه فتح علی خان باز هم اقدام به تیراندازی و اخلال در نظم و پس از آن نیز مجدداً با انتشار فیلمی دیگر در فضای مجازی برای اراذل و اوباش کرمانشاه اقدام به قدرت نمایی کرده بود.

سرهنگ آمویی با اشاره به این که متهم با انتشار این فیلم‌ها باعث تشویش اذهان عمومی و ایجاد حس ناامنی در سطح استان شده بود، تصریح کرد: متواری شدن متهم و جابجایی در مخفیگاه‌های متعدد در استان‌های تهران، خوزستان و شهرستان‌های کرج، ملارد، شهریار، شهر قدس و دزفول دستگیری وی را دشوار کرده بود.

وی عنوان کرد: در این راستا اکیپی ویژه از مأموران اداره پلیس امنیت عمومی استان برای  دستگیری متهم وارد عمل شدند و پس از شناسایی آخرین مخفیگاه وی در شهرستان دزفول، برای دستگیری وی اقدام کردند، اما پیش از رسیدن پلیس، وی متواری شده بود که در نهایت با تعقیب و مراقبت‌های بیشتر، متهم در حالی که با یک دستگاه خودروی سواری به سمت کرمانشاه در حرکت بود، طی عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف از متهم، خاطرنشان کرد: امروز نیز دستگاه قضایی با انتشار تصویر بدون پوشش میلاد جامه شورانی، از مردم خواست در صورت شکایت از وی، با پلیس امنیت عمومی تماس بگیرند.

سرهنگ آمویی متذکر شد: نیروی انتظامی برخورد با مجرمان و متخلفان را وظیفه ذاتی خود می‌داند و تحت هر شرایط در چارچوب قوانین و مقررات عمل خواهد کرد.

ان

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *