تصادف مرگباردر مییدان لاله اصفهان/ خواب آلودگی، عامل مرگ هر 2 راننده

خواب آلودگی راننده تانکر تصادف مرگباری را در میدان لاله اصفهان رقم زد

 

?سرهنگ رضا رضایی، رئیس پلیس راهور استان اصفهان از حادثه دلخراش تصادف امروز صبح در میدان لاله اصفهان خبر داد و گفت: ساعت ۶ صبح امروز یک دستگاه تانکر که از مسیر شرق به غرب اصفهان در حال عبور بود، در زیرگذر میدان لاله بر اثر خواب آلودگی به باند مخالف رفت و با یک دستگاه وانت که در مسیر خود از سمت اتوبان چمران به میدان لاله در حال حرکت بود، به شدت برخورد کرد.

?بر اثر این حادثه، هر دو راننده تریلر و وانت در دم جان خود را از دست دادند.

?خواب آلودگی و خستگی نخستین علت تصادفات است و رانندگان در صورتی که احساس خواب‌آلودگی و خستگی کردند باید در نزدیک‌ترین مکان استراحت کنند تا جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

تکمیلی

خواب آلودگی راننده یک دستگاه تانکر و برخورد با وانت پیکان روز یکشنبه در بزرگراه شهید چمران اصفهان به کشته شدن هر ۲ راننده خودروها منجر شد.

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۶ و ۴۲ دقیقه صبح امروز واژگونی یک دستگاه خودروی سنگین به سامانه ۱۲۵اطلاع داده شد که واحدهای ایستگاه های ۶ و۷ و خودروی نجات به همراه افسر کشیک وقت به محل حادثه اعزام شدند.
محمد شریعتی افزود: در این حادثه یک دستگاه تانکر که از سمت فرودگاه اصفهان به سمت خیابان کاوه در حرکت بود به دلیل خواب آلودگی راننده و ناتوانی در هدایت خودرو وارد مسیر مخالف شده و با یک دستگاه خودروی وانت پیکان که از کاوه به سمت فرودگاه حرکت می کرد برخورد می کند.
وی افزود: در این حادثه راننده تانکر و وانت پیکان جان خود را از دست دادند.
سرهنگ رضا رضایی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان نیز درباره علت وقوع این حادثه گفت: بر اثر خواب آلودگی راننده تانکر، این وسیله نقلیه سنگین در زیرگذر میدان لاله به باند مخالف رفته و با یک دستگاه وانت پیکان که از سمت بزرگراه شهید چمران در حرکت بود، به شدت برخورد کرد.
این حادثه تا ساعاتی به راهبندان و افزایش ترافیک محل منجر شد که سرانجام با استفاده از جرثقیل و جابه جایی تانکر حادثه دیده رفت و آمد محل به حالت عادی بازگشت.

 

..

..

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *