تصادف مرگباردر مییدان لاله اصفهان/ خواب آلودگی، عامل مرگ هر 2 راننده

خواب آلودگی راننده تانکر تصادف مرگباری را در میدان لاله اصفهان رقم زد

 

🔹سرهنگ رضا رضایی، رئیس پلیس راهور استان اصفهان از حادثه دلخراش تصادف امروز صبح در میدان لاله اصفهان خبر داد و گفت: ساعت ۶ صبح امروز یک دستگاه تانکر که از مسیر شرق به غرب اصفهان در حال عبور بود، در زیرگذر میدان لاله بر اثر خواب آلودگی به باند مخالف رفت و با یک دستگاه وانت که در مسیر خود از سمت اتوبان چمران به میدان لاله در حال حرکت بود، به شدت برخورد کرد.

🔹بر اثر این حادثه، هر دو راننده تریلر و وانت در دم جان خود را از دست دادند.

🔹خواب آلودگی و خستگی نخستین علت تصادفات است و رانندگان در صورتی که احساس خواب‌آلودگی و خستگی کردند باید در نزدیک‌ترین مکان استراحت کنند تا جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

تکمیلی

خواب آلودگی راننده یک دستگاه تانکر و برخورد با وانت پیکان روز یکشنبه در بزرگراه شهید چمران اصفهان به کشته شدن هر ۲ راننده خودروها منجر شد.

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۶ و ۴۲ دقیقه صبح امروز واژگونی یک دستگاه خودروی سنگین به سامانه ۱۲۵اطلاع داده شد که واحدهای ایستگاه های ۶ و۷ و خودروی نجات به همراه افسر کشیک وقت به محل حادثه اعزام شدند.
محمد شریعتی افزود: در این حادثه یک دستگاه تانکر که از سمت فرودگاه اصفهان به سمت خیابان کاوه در حرکت بود به دلیل خواب آلودگی راننده و ناتوانی در هدایت خودرو وارد مسیر مخالف شده و با یک دستگاه خودروی وانت پیکان که از کاوه به سمت فرودگاه حرکت می کرد برخورد می کند.
وی افزود: در این حادثه راننده تانکر و وانت پیکان جان خود را از دست دادند.
سرهنگ رضا رضایی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان نیز درباره علت وقوع این حادثه گفت: بر اثر خواب آلودگی راننده تانکر، این وسیله نقلیه سنگین در زیرگذر میدان لاله به باند مخالف رفته و با یک دستگاه وانت پیکان که از سمت بزرگراه شهید چمران در حرکت بود، به شدت برخورد کرد.
این حادثه تا ساعاتی به راهبندان و افزایش ترافیک محل منجر شد که سرانجام با استفاده از جرثقیل و جابه جایی تانکر حادثه دیده رفت و آمد محل به حالت عادی بازگشت.

 

..

..

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *