آتش سوزی یک کارگاه کفاشی در میدان بهارستان

مرد ۵۰ ساله ای که در آتش سوزی یک کارگاه کفاشی در میدان بهارستان دچار دود گرفتگی شده بود، با کمک آتش نشانان نجات یافت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه ساعت ۱۲:۲۳ دقیقه امروز توسط شهروندان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای ۲، ۴۶ و ۱ را به خیابان جمهوری اسلامی، خیابان ظهیرالاسلام اعزام کرد.
اکبر شیرین سخن رئیس ایستگاه ۷۱ و مسئول پشتیبانی منطقه ۶ عملیات آتش نشانی تهران در این خصوص ابراز داشت: یک کارگاه تولیدی کفش در طبقه دوم ساختمان سه طبقه ای به علت نامشخصی آتش گرفت و در زمانی کوتاه دود و آتش زیادی از آن به بیرون زبانه کشید.

وی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق و گاز ساختمان، محل حادثه را ایمن سازی کردند و سپس با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبرسانی، این آتش سوزی که در حال گسترش به اطراف و طبقات فوقانی و زیرین ساختمان سه طبقه بود را مهار و کاملاً خاموش کردند.
رئیس ایستگاه آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، وارد ساختمان شده و مرد ۵۰ ساله ای را که در طبقه سوم در میان دود گرفتار شده بود به سرعت از مهلکه خارج کرده و در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.
شیرین سخن علت بروز این حادثه را از طرف کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر کرد و ادامه داد: نیروهای آتش نشانی
پس از لکه گیری کامل آتش، دود ناشی از آتش سوزی را با استفاده از فن های فشار مثبت از داخل این کارگاه و نیز ساختمان به بیرون تخلیه کردند.م۶
عکس: محمدعلی فریدن فرخ/محمد میرزایی
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *