وقوع 2 تصادف در همدان منجر به فوت 2 نفر شد

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان از وقوع دو فقره تصادف در همدان خبر داد که منجر به فوت دو نفر شد.

سعید اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از برخورد خودروی مزدا با کامیون در همدان خبر داد اظهار کرد: ساعت ۹ صبح امروز یک دستگاه خودروی مزدای دوکابین در محور همدان- سنندج با یک کامیون برخورد کرد و یک نفر در این حادثه جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه این تصادف حد فاصل صالح آباد به  روستای همه‌کسی اتفاق افتاد، گفت: خودروی مزدا از پشت به پشت کامیون برخورد کرده و در اثر این تصادف متاسفانه سرنشین خودرو مزدا، زنی ۴۵ ساله فوت کرده است.

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به اینکه راننده مزدا مجروح شده که توسط اورژانس به بیمارستان بعثت منتقل شد که در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، افزود:‌ راننده خودرو مزدا به علت عدم توجه به جلو نتوانسته است خودرو را کنترل کند و از قسمت عقب به کامیون برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه احتمالاً راننده خودرو مزدا به هنگام رانندگی خواب بوده و توجه کافی نداشته است، گفت:‌ در این حادثه خستگی ناشی از سفر طولانی و عدم توجه به جلوی خودروی سواری گزارش شده است.

اسماعیلی از وقوع یک تصادف فوتی دیگر طی دیروز خبر داد و افزود:‌ دیروز یک خودروی پراید از سمت کنگارو به سمت تویسرکان در حرکت بود که موتورسیکلت‌سوار پیرمردی ۷۰ ساله در مسیر عکس خودروی پراید حرکت می‌کند که در اثر برخورد با پراید فوت کرده است.

وی با اشاره به اینکه راننده پراید به علت تجاوز به چپ مقصر شناخته شده است، گفت: این حادثه نیز ساعت ۱۴ اتفاق افتاد.

توجه نداشتن به جلو، عامل تصادف امروز +عکس

براثر تصادف در مسیر همدان – سنندج یک نفر فوت کرد.
به گزارش خبرگزاری صداو سیما، مرکز همدان ،جانشین پلیس راه استان همدان گفت :بر اثر برخورد یک دستگاه وانت مزدا دو کابین با کشنده ماک در مسیر همدان – سنندج سرنشین وانت مزدا در دم جان باخت و راننده نیز مجروح شد .سرهنگ اسماعیلی افزود: علت حادثه توجه  نداشتن راننده مزدا به جلو بوده است. این نخستین تصادف،از آغاز امسال در این محور است .

ذ

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *