سرقت ۲۰۰ میلیون ریال طلاجات و اموال منزل توسط همسر صاحب خانه

از هجوم مارها به منازل مسکونی تا نجات گروگانگیران+فیلمفرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: با اعلام سرقت طلاجات، وجه نقد و تحهیزات رایانه از منزلی در شهر بافق، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان همسر صاحب خانه را به عنوان سارق دستگیر کردند.
سرهنگ محمد کمالی افزود: با اعلام خبر سرقت از منزلی در یکی از مناطق شهر بافق توسط فردی و اعلام سرقت طلاجات، ماموران پلیس آگاهی شهر بافق جهت شناسایی و دستگیری سارق، موضوع را در اولویت قرار دادند.
وی گفت: در این راستا ماموران پلیس با تحقیقات میدانی صورت گرفته و مستمر خود متوجه شدند که همسر شاکی در روز سرقت به منزل مراجعه و بعد از خروج از منزل ضمن سرقت اقلام فوق به همراه شخص دیگری از منزل فرار کرده و به مقصد نامعلونی نقل مکان کرده است.
کمالی اشاره کرد: این موضوع  ظن پلیس را به افراد فوق بیشتر کرد که در پی انجام اقدامات فنی و پلیسی محل اختفای متهمان مشخص و در اجرای حکم قضایی متهمان طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بافق افزود: در این خصوص پرونده تکمیل و ضمن کشف اموال سرقتی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال متهمان به دادسرا معرفی شدند.
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *