بازهم میوه فروشی کنار بزرگراه حادثه ساز شد/مرگ پسری که برادرش را در همان نقطه از دست داده بود

تصادف مینی بوس با مردان جوان میوه فروش کنار جاده قدیم قزوین – آبیک یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایران حادثه از قزوین، عصر روز دوشنبه تصادف مینی بوس با عابران در جاده قدیم  قزوین – آبیک نیروای امدادی و انتظامی را به محل حادثه کشاند. در این حادثه که در بزرگراه قزوین به آبیک روبروی هفت سنگان رخ داد برخورد مینی بوس با ۲مرد جوان که با دردست گرفتن پلاکارد تبلیغ میوه فروشی در کنار این خیابان ایستاده بودند هردونفر را روانه بیمارستان کرد.

هردوجوان توسط آمبولانسهای اورژانس به بیمارستان رجایی قزوین منتقل شدند اما یکی از آنها به علت شدت جراحات وارده لحظاتی بعد از حادثه جان باخت و تلاشها برای نجات وی توسط تکنیسینهای اورژانس و پزشکان بیمارستان نتیجه بخش واقع نشد.

مصدوم دیگر که از نواحی اندامها و سر دچار آسیب بود در بیمارستان رجایی بستری شد.

گفتنی است این ۲ مصدوم از افاغنه هستند و برادر متوفی هم ماه گذشته در همین مکان به میوه فروشی مشغول بوده که جان خودرا در تصادف از دست داده است.

میوه فروشی و دست فروشی در کنار جاده از مشاغل کاذب و بسیار خطرناک است که در سایه مشکلات اقتصادی مردم و عدم مسؤولیت پذیری ارگانهای دولتی در مواجهه با این مشکل در حال تبدیل شدن به معزلی بزرگ و حادثه ساز در داخل شهرها و راههای بین شهری است. مشکلی که تمامی شهرهای کشور کم و بیش با آن مواجهند. وهیچ نهادی خود را مسؤول این ناهنجاری نمیداند.

برای مشاهده خبر حادثه تصادف ماه گذشته اینجا کلیک کنید

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *