تصادفات مرگبار امروز در جاده های ایران

جان باختن یک نفر در جاده هرمزگان
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمبر اثر تصادف در جاده سیریک به میناب هرمزگان یک نفر جان باخت .
فرمانده پلیس راه میناب سیریک گفت : این حادثه در ساعت ۲ و سی دقیقه بامداد امروز براثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با یک دستگاه موتور سیکلت در جاده سیریک به میناب در نزدیکی روستای زیارت شهرستان سیریک رخ داد .
سرگرد راوند افزود : در این حادثه یک نفر جان باخت و ۳ نفر زخمی شدند .
فرمانده پلیس راه میناب سیریک انحراف به چپ پژو ۴۰۵ علت تصادف اعلام کرد .
در تصادف دیگر بر اثر برخورد یک نفر شتر با یک دستگاه کامیون کشنده فوتون در جاده  سیریک به میناب سه نفر زخمی شدند .
فرمانده پلیس راه میناب سیریک افزود : سه سرنشین کامیون که اعضای یک خانواده بودند به بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب اعزام شدند.
شهرستان سیریک در ۱۶۵ کیلومتری بندرعباس واقع است.
تصادف اتوبوس و کامیون با ۱ کشته و ۸ مصدوم
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمبر اثر تصادف اتوبوس و کامیون در محور آباده – صفاشهر یک نفر جان باخت و ۸ نفر مصدوم شدند.
مرکز فارس، عالی منش، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: ساعت ۴ و ۲۳ دقیقه امروز اتوبوس مسافربری تهران به مقصد شیراز در محور آباده_صفاشهر به علت برخورد با یک دستگاه کامیون ۹ مصدوم و فوتی برجای گذاشت.
عالی منش افزود: این حادثه که در سی کیلومتری صفاشهر رخ داد ، هشت مصدوم داشت که پنج مصدوم توسط آمبولانس‌های اعزامی اورژانس ١١۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) آباده اعزام شدند. سه مصدوم نیز به صورت سرپایی در محل درمان شدند.
وی ادامه داد: متاسفانه این حادثه یک فوتی سر صحنه بر جای گذاشت.
علت این حادثه هنوز اعلام نشده است.
۲ کشته و ۲ مجروح در تصادفات رانندگی گیلان
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمواژگونی خودروی ۲۰۶ و برخورد ۲ موتورسیکلت در گیلان ۲ کشته برجا گذاشت.
رییس پلیس راه استان امروز گفت : به علت واژگونی یک خودروی ۲۰۶ در جاده ییلاقی شالمای ماسال سرنشین خودرو که  مردی ۳۲ ساله بود در دم جان باخت و راننده آن مجروح شد.
حسین محمدپور رعایت نکردن سرعت مطئنه را علت این حادثه رانندگی اعلام کرد.
وی اعلام کرد : در حادثه رانندگی دیگر که  در روستای باغبان لولمان شهرستان فومن رخ داد در برخورد ۲ موتورسیکلت یکی از موتورسوارن که مردی ۵۲ ساله بود در دم جان باخت و موتورسوار دیگر مجروح شد.
رییس پلیس راه گیلان گفت : انحراف به چپ یکی از موتورسیکلت ها علت این حادثه رانندگی بود.
واژگونی بدون تلفات خودرو در دوگنبدان
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمبی احتیاطی راننده موجب واژگونی خودرو سواری در بلوار ولی عصر شهر دوگنبدان شد.
یکدستگاه خودروی سواری که از سمت میدان فرودگاه به سمت مرکز شهر در حرکتواژگونی خودرو دردوگنبدان بود به دلیل سرعت زیاد و بی توجهی به جلو به بلوار وسط خیابان ولی عصر دوگنبدان برخورد و در مسیر مخالف واژگون شد.
در این سانحه راننده و سرنشین به بیمارستان منتقل شدند که حال عمومی آنان خوب گزارش شده است.
سه کشته در برخورد سواری با پل عابر پیاده
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمحال مصدوم این حادثه وخیم است.
برخورد خودرو سواری با پل عابر پیاده در بابلسر سه کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران گفت: ساعت ۴۲ دقیقه بامداد امروز دوشنبه ۱۹ تیر خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس این استان اعلام شد و ماموران پایگاه اورژانس میربازار و بابلسر به محل حادثه اعزام شدند.
اشکپور با بیان اینکه این حادثه در منطقه عبور درزی نقیب حد فاصله بابل به بابلسر اتفاق افتاده است افزود: در این حادثه ۲  مرد در دم جان باختند و ۲ جوان دیگر به شدت مصدوم شدند.
وی گفت: بر اساس آخرین گزارش ها یکی از مصدومان به رغم تلاش‌های گروه اورژانس و کارکنان بیمارستان شفای بابلسر برای احیای وی متاسفانه جان سپرد .
همچنین وضع مصدوم دیگر وخیم است.
یک کشته و دو مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در محور میمه-اصفهان
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمواژگونی اتوبوس در محور میمه-اصفهان یک کشته و ۲ مصدوم برجا گذاشت.
رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: امروز حدود ساعت ١۵ در محور میمه – اصفهان (بعد از گردنه داس) اتوبوس آسیب دیده  که  به وسیله کامیون در حال یدک کشی بود ، به علت پارگی سیم در سرازیری جاده و نداشتن ترمز، واژگون شد.
حسین پورقیصری افزود: در این حادثه از سه سر نشین اتوبوس ،یک نفر کشته و دو نفر مصدوم و به بیمارستان گلدیس شاهین شهر منتقل شدند.
یک کشته در محور گل گهر سیرجان
برخورد خودروی وانت مزدا با کامیون در جاده ناریه گل گهر سیرجان به سمت معدن شماره چهار /یک کشته برجای گذاشت
رئیس پلیس راه سیرجان علت حادثه  را انحراف به چپ کامیون و برخورد مستقیم با خودروی وانت اعلام کرد وافزود در این حادثه راننده خودروی وانت مزدا جانباخت.یک کشته در محور گل گهر سیرجان
سرگرد اسماعیل جهانشاهی  افزود راننده کامیون به علت نداشتن گواهینامه با سرعت غیر مجاز  از مجتمع سنگ آهن در حال فراربود که به خودروی وانت مزدا  برخورد کرد
فوت راننده بر اثر واژگونی خودرو در کمیجان
بر اثر واژگونی خودرو سمند در محور روستایی چلبی به کمیجان راننده جان خود را از دست داد.
رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت : در حدود  ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه صبح  امروز یک دستگاه خودروی سمند که از مسیر اسفندان به سمت ساروق در حال حرکت بود در جاده روستای چلبی از مسیر خارج و واژگون شد.
سرهنگ کهریزی افزود :  در این سانحه رانندگی، یک نفر جان خود را از دست داد.
وی علت سانحه را سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد .
جان باختن راکب موتورسیکلت در برخورد با پژو
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمدر تصادف موتورسیکلت با خودروی سواری پژو در محور خمین محلات راکب موتور جان باخت .
شب گذشته در کیلومتری یک محور خمین – محلات بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی سواری پژو ۴۰۵ متاسفانه راکب موتور سیکلت جان خود را از دست داد.
سرهنگ کهریزی رئیس پلیس راه استان مرکزی با اعلام این خبر علت این سانحه را تغییر مسیر ناگهانی موتور سیکلت نسبت به خودروی سواری پژو اعلام کرد .
دومجروح بر اثر تصادف رانندگی در محور گیلانغرب به قصرشیرین
برخورد سواری پژو با سواری پراید در محور گیلانغرب به قصرشیرین دو مجروح بر جای گذاشت.
فرمانده پلیس راه گیلانغرب گفت: ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شب گذشته به علت برخورد یک دومجروح بر اثر تصادف رانندگی در محور گیلانغرب به قصرشیریندستگاه سواری پژو با سواری پراید در محور گیلانغرب به قصرشیرین دو نفر از سرنشینان دو خودرو مجروح شدند که برای مداوا به بیمارستان الزهرا گیلانغرب منتقل شدند.
سرهنگ عبدالرضا مریمی علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پژو اعلام کرد.
یک کشته و یک زخمی براثر واژگونی وانت پیکان
از دستگیری عامل انتشار عکس‌های خصوصی دانشجویان تا فرود اضطراری هواپیما+فیلمواژگونی وانت پیکان در محور اسلام آبادغرب – کرمانشاه یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.
سرپرست پلیس راه‌های استان کرمانشاه گفت: حادثه ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه پیش از ظهر امروز یک کشته و یک زخمی براثر واژگونی وانت پیکان در محدوده روستای کریم حاصله و به علت عدم توجه راننده وانت به جلو رخ داد که براثر آن راننده در دم کشته و سرنشین آن که زنی بود زخمی و به بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب منتقل شد.
سرهنگ مراد حیدری افزود: پس از خارج کردن حادثه دیدگان از خودروی واژگون شده، وانت پیکان به علت نشت گاز دچار حریق شد و سوخت.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *