واژگونی نیسان وانت در بزرگراه یادگار دو کشته و مجروح داشت

انحراف خودرو نیسان از مسیر اصلی و واژگون شدن آن در بزرگراه یادگار امام(ره)، منجر به فوت یک نفر و مصدومیت یک نفر دیگر شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، وقوع این حادثه ساعت ۰۹:۱۳ صبح امروز با سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه ۱۰ به محل حادثه در بزرگراه یادگارامام(ره)، خروجی بزرگراه حکیم اعزام شدند.
به گفته نعمت محمدپور افسر آماده منطقه ۲ آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه خودروی نیسان وانت با بار موزاییک در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار حرکت می کرد که به علت نامشخصی پس از برخورد با گاردریل کناری بزرگراه به یک طرف واژگون شد.

وی اعلام کرد: در پی این حادثه دو کارگر افغانی که در قسمت بار وانت نشسته بودند بهمراه بار موزائیک به بیرون پرت شدند و این دو کارگر به سختی آسیب دیدند.
وی افزود: متاسفانه طبق گزارش اولیه عوامل اورژانس، یکی از کارگران جوان حدودا ۳۰ ساله براثر صدمات وارده در دم جان باخت و کارگر دیگر که حال وخیمی داشت توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.
محمدپور در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی با جلوگیری از تردد خودروهای عبوری دراطراف صحنه تصادف ، محل حادثه را کاملا ایمن کردند.
این افسر آماده آتش نشانی تاکید کرد: پلیس راهور هم اکنون علت بروز این حادثه را در دست بررسی قرار داده است.م۲
عکس: محمد مهدی هاتف
print
۱۳۹۶/۴/۲۲ ۱۱:۵۷:۰
تعداد مشاهده:  ۲۶۰
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *