واحد مسکونی در خیابان آذربایجان در آتش سوخت

طبقه اول ساختمان سه طبقه مسکونی در خیابان آذربایجان صبح امروز در کام آتش فرو رفت که با حضور به موقع و تلاش آتش نشانان دو ایستگاه مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این حادثه ساعت ۰۷:۴۰ صبح امروز رخ داد و پس از اطلاع رسانی آن از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای ۵۲ و ۱۱۸ را به خیابان آذربایجان، نرسیده به اتوبان نواب رهسپار کرد.
بنا به اظهار محمد یزدانی افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران؛ آتش سوزی در واحد مسکونی حدودا ۳۵ متر مربعی در طبقه اول ساختمان ۳ طبقه ۴ واحدی اتفاق افتاد.
وی اضافه کرد: شعله های آتش در حال سرایت به ساختمان مجاور و طبقات فوقانی بود که ساکنین ساختمان به سرعت محل را ترک کرده و به بیرون از ساختمان رفتند. 
افسر آماده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان اصلی برق و گاز، محل حادثه را ایمن سازی کردند و سپس با استفاده از تجهیزات خاموش کننده، خود را به کانون آتش سوزی رساندند و مشغول مهار شعله های آتش شدند.
یزدانی با اشاره به این که خوشبختانه در این حادثه به ساکنان این ساختمان آسیبی نرسید، افزود: بر اثر شدت آتش سوزی تمامی اسباب و لوازم موجود در این واحد مسکونی نابود شد و خسارت زیادی برجای ماند.
وی گفت: نیروهای آتش نشانی به محض مطلع شدن از این حادثه به سرعت خود را به محل آتش سوزی رسانده و در مدتی کوتاه این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت آن به واحدهای مسکونی دیگر و همچنین طبقات فوقانی جلوگیری به عمل آوردند.

وی اعلام کرد که علت بروز این آتش سوزی درحال حاضراز سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.م۵
عکس: مصطفی باقری
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *