دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر در عملیات بامداد امروز یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر در عملیات بامداد امروز یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس خبر داد.

به گزارش ایران حادثه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی امروز از دستگیری قاتل معاون فرماندار ایرانشهر در عملیات بامداد امروز یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس خبر داد.

وی افزود: در پی وقوع قتل مسلحانه معاون فرماندار ایرانشهر در تاریخ نوزدهم مهر ماه سال ۹۳ و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار کارگاهان پلیس قرار گرفت.

رحیمی با اشاره به اینکه قاتل فراری دارای سوابق کیفری از جمله ۴۰ فقره سرقت مسلحانه منزل، موتورسیکلت، تلفن همراه و قاپ زنی همراه با زورگیری بوده، تصریح کرد: در تعاقب اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی یگان های عملیاتی پلیس، با تحقیقات و بررسی های انجام شده، مخفیگاه قاتل که مردی ۳۵ ساله است را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از منازل حاشیه ای شهرستان ایرانشهر دستگیر و به فرار ۴ ساله وی پایان دادند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه در زمان دستگیری متهم، یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه ۳ تیغه خشاب و مقداری مهمات از منزل وی کشف شده است، اظهار داشت: متهم در بازجویی های اولیه، صراحتا به قتل معاون فرماندار وقت در سال ۹۳ اعتراف و در بازسازی صحنه قتل عنوان داشت: در روز حادثه با پوشیدن لباس نارنجی کارگران شهرداری، و به وسیله یک قبضه سلاح کلت کمری اقدام به تیراندازی به سمت معاون فرماندار کرده و وی را به قتل رساندم.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی و  تحویل متهم به مراجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *