دستگیری قاتل دو نوجوان کمتر از 48 ساعت در گلستان

فرمانده انتظامی استان جزئیات دستگیری قاتل دو نوجوان که چند روز پیش آنها را با چاقو به قتل رسانیده و در زیر تپه ماهورهای روستایی در اطراف گنبد کاووس مدفون کرده بودند را تشریح کرد.

سردار “علی اکبر جاویدان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام اهالی روستا حاجی قوشان گنبدکاووس مبنی بر کشف دو جسد در زیر تپه ماهور های اطراف روستا بلافاصله عوامل انتظامی و قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی گفت: پس از مراجعه به محل مورد نظر ماموران، جسد دو نوجوان را که بر اثر باران و سیلاب جا به جا شده بودند را مشاهده کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: صحنه توسط عوامل بررسی صحنه جرم و بازپرس ویژه قتل مورد بررسی قرار گرفت و اجساد به پزشکی قانونی منتقل شدند.

وی بیان داشت: پس از اعلام پزشکی قانونی مبنی بر علت مرگ ناشی از ضربات چاقو مراتب شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان این جنایت به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سردار جاویدان گفت: با تشکیل تیم های تخصصی و هدایت عملیاتی رئیس پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان گنبد جزئیات به قتل رسیدن دو نوجوان مورد بررسی قرار گرفت و تحقیقات از اولیائ دم و مرتبطان با مقتولان آغاز شد.

وی ادامه داد: پس از ۴۸ ساعت کار اطلاعاتی و تخصصی و تلاش شبانه روزی عوامل پلیس اگاهی دخالت دو نفر در قتل این دو نوجوان برای ماموران محرز و تلاش در جهت دستگیری آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی سر انجام قاتل اصلی در مخفیگاه خود دستگیر و همدست وی نیز ساعتی بعد دستگیر و جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سردار جاویدان با اشاره به تحقیقات صورت گرفته خاطر نشان کرد: قاتل پس از ارائه شواهد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل دو نوجوان گشود.

وی افزود: قاتل اقرار کرد؛ روز حادثه با خودروی شخصی خود مقتولان را با رابطه دوستی و از طرفی اختلاف بر سر ازدواج با دختر مورد علاقه به بهانه تفریح به جنگل های اطراف مینودشت برده و پس از تفریح و گردش هنگام برگشت با نقشه قبلی به وسیله چاقو هر دو نفر را به قتل رسانیده و با همکاری همدست خود اجساد را به محلی پرت منتقل و دفن می کند.

سردار جاویدان خاطر نشان کرد: پلیس از قابلیت و توانایی لازم جهت کشف جرم برخوردار بوده و انتظار دارد مردم فهیم استان به شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی توجه نکنند.

فرمانده انتظامی استان در پایان از متولیان سایت ها و کانال های خبری و تلگرامی خواست: اخلاق اطلاع رسانی را مراعات و با انتشار اخبار و شایعات کذب موجب تشویش اذهان عمومی و آزرده خاطر شدن مردم نشوند.#

منبع // پایگاه خبری پلیس ایران0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد کنید: *